Milovníci skleněných bongů, vaporizérů, kvalitních CBD produktů a dalších kuřáckých specialit.....Doprava zdarma od 1300 CZK přes Zasilkovna.cz.

HHC Konopí

HHC neboli hexahydrokanabinol, též hexahydrocannabinol je v České republice ještě poměrně neznámý kanabinoid, který se získává z rostlin konopí, jako celá řada dalších zdraví prospěšných látek. Nejvíce využití najde u lidí, které trápí akutní bolesti, nechutenství, žaludeční nevolnosti, ale je i hojně využíván k rekreačním účelům, relaxaci a odbourávání stresu.

Pojďme se společně podívat, co to je HHC a jaké benefity nám může přinést.

 

Účinky a přínosy HHC

Nedostatek vědeckých důkazů znamená, že zjevné přínosy a účinky kanabinoidu HHC jsou především neoficiální. Ti, kdo jej užívají, tvrdí, že účinky HHC jsou podobné účinkům THC, včetně euforie, změněného sluchového a zrakového vnímání a změn v poznávání. Obecně lze očekávat účinky bližší THC, pokud jde o uvolnění. Jiní uživatelé však tvrdí, že se cítí energičtí s bystřeji myslí.

Studie z roku 2007 testovala HHC na myších. Zjistila, že HHC prodlužuje dobu spánku o 80 až 700 %. Vědci také napsali, že kanabinoid vykazoval u myší podobné účinky jako THC, avšak s méně silnými farmakologickými účinky. 

Japonští vědci publikovali v roce 2007 práci popisující působivou schopnost HHC blokovat bolest. Je však pravděpodobně příliš brzy na to, abychom mohli říci, zda je HHC velkým příslibem jako terapeutický lék.

Kromě náznaků, že může tlumit bolest, by HHC mohlo mít následující přínosy:

  • Úlevu od úzkosti
  • Euforie
  • Relaxace
  • Snížení zánětu
  • Zmírnění nevolnosti a zvracení
  • Zlepšení spánku

 

Pokud víme, že je HHC z 80 % stejně silné jako THC, měli by jedinci s nízkou tolerancí přistupovat k HHC s opatrností. Zpočátku neužívejte více než 3 - 5 mg, abyste zjistili, jak působí na vaše tělo a mysl.

2 položek celkem
299 Kč

Už jste vyzkoušeli náš neskutečný Galaxy HHC...

Kód: 12743
HHC Weed Space Stoners Prerolled 3Pack HHC Cheese Berry 15 % 3 G
299 Kč

Představujeme Vám předbalený 3Pack s třemi 1G...

Kód: 12080